Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na wózki widłowe? Kurs edukacyjny!

JAKIE MOŻE BYĆ ŻYCIE? CZ. II

Rolnicy i chłopi zajmujący się produkcją żywności dla ludzi użyją prekognicji wybierając odpowiednie rasy bydła i najlepsze nasiona. Ich skupienie myślowe spowoduje, że praca będzie się odbywała w większej harmonii z Matką Ziemią – będą siali i zbierali odpowiednie zboża, w odpowiednim czasie, dobierali odpowiednie nawozy, zapewniali odpowiednie magazyny, transport i dystrybucję.

Policja i agencje zajmujące się utrzymywaniem prawa i porządku użyją rozszerzonego zakresu umysłu do wykrywania przestępstw i odnajdywania przestępców. Spowoduje to zmniejszenie się przestępczości. Osoby z tendencjami przestępczymi będą mogły być zawczasu identyfikowane, uczone samokontroli i funkcjonowania w zgodzie z porządkiem społecznym.

Politycy i głowy państw staną się bardziej szczerzy i otwarci. Będą umieli przenieść się w wyobraźni w przyszłość i przewidzieć zarówno potrzeby własnego narodu, jak i działania narodów sąsiadujących. Tworzące się konflikty będą odkrywane w zalążku zanim jeszcze nabiorą większych rozmiarów i rozwiązywane przy pomocy komunikacji subiektywnej. Ze względu na wyeliminowanie elementu zaskoczenia i kryzysów spowodowanych brakiem zaufania znikną wojny między narodami.

Ludzie staną się bardziej ludzcy. Będzie więcej poszanowania dla wszelkich form życia. Ponieważ zmniejszy się egoizm, a zwiększy poczucie jedności, łatwiej będzie o szybkie zrozumienie i szybsze przebaczanie. Nastanie pokój, zdrowie i szczęście na Ziemi.

Czy ten obraz, który przed chwilą namalowałem wydaje ci się wystarczającą nagrodą za spędzenie codziennie kilku minut w celu nauczenia się kontroli stanu alfa i wykorzystania go w każdym, dowolnym, pożądanym przez ciebie celu?

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.