Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na wózki widłowe? Kurs edukacyjny!

Rytuał przyciągający – dalszy opis

Ten rytuał stosujemy, kiedy już jesteśmy w związku, ale obawiamy się utraty miłości partnera lub po prostu czujemy, że namiętność łącząca nas z nim powoli wygasa. Do jego wykonania potrzebujemy: dwie czerwone świece, różową nić, jaśminowy lub różany olejek, dwie czerwone róże, sól kąpielową o różanym lub jaśminowym zapachu.

Rytuału dokonujemy w dowolnym dniu. W tym wypadku bardziej znacząca jest pora doby. Musi on odbyć się między godziną 22 a 24. Miejscem wykonania rytuału jest łazienka. Na początku bierzemy jedną świecę, będzie ona symbolizować osobę, która prosi o miłość lub namiętność w związku. Piszemy lub wydrapujemy na niej, najlepiej zaostrzonym leszczynowym patyczkiem, swoje imię, a następnie namaszczamy ją olejkiem i ustawiamy w świeczniku umiejscawiając go od południowej strony. Następnie bierzemy drugą świecę, nanosimy na nią imię partnera, też namaszczamy olejkiem i ustawiamy w drugim świeczniku, także od południowej strony. Następnie obwiązujemy je różową nicią i zapalamy tym samym z’ródłem ognia. Teraz przygotowujemy kąpiel. Najpierw na dno wanny sypiemy płatki róż (nie zapomnijmy podziękować kwiatom, że zechciały użyczyć nam swej mocy do wypełnienia rytuału), następnie napuszczamy tyle wody, by mogły one swobodnie pływać i dosypujemy dwie garście soli kąpielowej. W takiej kąpieli zanurzamy się na około 20 minut. Cały ten czas poświęcamy na wysyłanie pozytywnych i namiętnych myśli w kierunku partnera, wyobrażamy sobie intymne sytuacje, jakie mogą zaistnieć, cieszymy się w wyobraźni wzajemną bliskością z partnerem. Po 20 minutach gasimy świece (mogą się przydać do powtórzenia rytuału) i pozwalamy, by dalej sprawy toczyły się same…

Uwaga: rytuał nie jest skuteczny, jeśli choćby podświadomie chcemy zawładnąć daną osobą, manipulować nią lub podporządkować sobie. Magii początków poświęcony jest okres od 22 marca do 30 kwietnia. Ten czas, kiedy budzi się do życia cała natura, najbardziej sprzyja zaczynaniu czegoś ważnego w życiu. Dobrze jest wtedy zawierać związek małżeński, rozpoczynać nową pracę lub robić cokolwiek innego, czego jeszcze do tej pory nie robiliśmy wżyciu. Jest to również dobry czas na wszelkie rytuały oczyszczające, tym bardziej, że łączy się to w sposób naturalny z wiosennymi porządkami, jakie są robione w każdym domu przed Wielkanocą.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.