Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na wózki widłowe? Kurs edukacyjny!

Wyobrażenie żołądka – kontynuacja

Chodzisz po żołądku z ogromną, miękką gąbką o wielkiej zdolności wchłaniania płynów. Usuwasz nią delikatnie nadmiar kwasu ze „ścianek” i „podłogi”. Zajrzyj we wszystkie kąty. Bądź dokładny.

Gdy praca zostanie wykonana, wyobraź sobie miękki, aksamitny materiał i zacznij wykładać nim powierzchnię wewnętrzną żołądka. Wyobraź sobie, jak przyjemnie jest mieć taką warstwę zabezpieczającą w żołądku.

Wyjdź teraz z żołądka. Wyobrażaj sobie, jak powracasz do normalnych rozmiarów. Powróć do sanktuarium. Zrelaksuj się chwilę po pracy, po czym opuść sanktuarium, wychodząc zeń tak, jak przyszedłeś.

Zamykając bramę za sobą, wrzuć gąbkę do tej drewnianej skrzyni stojącej przy drzwiach. Utrzymuj sanktuarium w czystości! Wykonuj to ćwiczenie regularnie. Kiedy dobrze już opanujesz relaksację, kiedy będzie ona następować szybciej, fazy wstępne możesz wykonywać prędzej. Cały ten proces z kolorami okaże się teraz zbędny, gdyż umysł podświadomy nauczy się wiązać kolor fioletowy ze stanem głębokiego relaksu. Wystarczy tylko pomyśleć o tej barwie, aby wejść w ten stan. Im poważniejsze są twoje problemy żołądkowe, tym częściej powinieneś wykonywać to ćwiczenie.

Częścią, której nie należy opuszczać ani skracać, jest przebaczanie. Nie potrafię nawet opisać, jak wielkie to ma znaczenie. Spostrzeżesz najbardziej zadziwiające rezultaty i doświadczysz najwspanialszych efektów ubocznych, jakie to stwarza. Widziałam to mnóstwo razy u klientów stosujących powyższą metodę. Nagle ich relacje z ludźmi, których uznali za swoich wrogów, nabierały bardzo pozytywnego kształtu. Dzieje się tak, bo kiedy myślisz o kimś dobrze i posyłasz mu swoje najlepsze życzenia, zmienia się twoja wobec niego postawa. Stajesz się przy takim człowieku bardziej zrelaksowany i będzie to widoczne. Zamiast gniewać się będziesz się śmiać. Tamten z kolei także poczuje się przy tobie lepiej i dojdzie zapewne do wniosku, że nie ma potrzeby być agresywnym, oziębłym czy hardym wobec ciebie.

Zawsze pamiętaj, że agresja i pogarda są oznakami strachu i braku pewności siebie. Inni mogą się ciebie obawiać, ponieważ jesteś taki dokładny, poważny i wymagający. Zmieniając własną postawę wobec innych, stwarzasz im i sobie lepszą szansę na uzyskanie harmonii, a wszyscy są wówczas szczęśliwi. Pokaż, jaką wspaniałą osobą jesteś w głębi serca. Bądź bohaterem, przejdź na pozytywne myślenie. Możesz tylko zwyciężyć.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.