Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na wózki widłowe? Kurs edukacyjny!

Żal po stracie

Rytuał ten stosujemy, kiedy nie możemy pogodzić się z czyimś odejściem lub utratą czegoś, czego nie można odzyskać. Odprawiamy go przez trzy kolejne dni Saturna (soboty). Do jego wykonania potrzebne nam będą: niebieska, fioletowa i brązowa świeca,  szczypta czarnej ziemi, zielona nić, olejek lniany, jedna biała chryzantema, miseczka z wodą.

Rytuał zaczynamy od wypisania lub wycięcia na świecach imienia lub nazwy tego, z czyją utratą nie możemy się pogodzić, a następnie namaszczamy je olejkiem i zapalamy. Po czym wiążemy 1 świece nicią, której końce przywiązujemy do siebie. W skupieniu spędzamy około 20 minut, wspominając to, za czym tęsknimy i przeżywamy z całą możliwą intensywnością ból po starcie. Kiedy minął wyznaczony czas, bierzemy chryzantemę (nie zapominamy o podziękowaniu jej za użyczenie swojej mocy), delikatnie odrywamy jej płatki, rzucamy je na wodę w miseczce i wypowiadamy następujące słowa:

Słowa te musimy wypowiedzieć trzykrotnie. Kiedy oberwiemy wszystkie płatki, posypujemy je czarną ziemią, a następnie należy przepalić w połowie nić łączącą nas ze świecami, spalić ją, a popiół dorzucić do miseczki z płatkami chryzantemy i ziemią. Świece winny dopalić się do końca, a zawartość miseczki powinniśmy oddać wodzie, czyli wylać do muszli klozetowej lub do rzeki.

Magii pieniądza poświęca się porę od 23 grudnia do 31 stycznia. Jest to pora, kiedy dzień zaczyna robić się dłuższy. Słońce z powrotem zaczyna obejmować we władanie Ziemię, ludziom przybywa energii, rodzą się nowe pomysły i nadzieje, a dochody, jak dzień, mogą sukcesywnie wzrastać. Jest to też dobra pora na zrywanie ze złymi nawykami i wprowadzanie w ich miejsce nowych, pozytywnych.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.