Hol

Hol, czyli przedpokój, stanowi swoistą wizytówkę domu i mieszkania. To pierwsze pomieszczenie, które widzą goście po wejściu. Powinno więc robić jak najlepsze wrażenie, zachwycać ładem i porządkiem, a także być stylistycznym wstępem do salonu i innych pomieszczeń.
Jak umeblować przedpokój?
Najlepiej sprawdza się pojemna szafa wnękowa. Może ona być przeszklona, wtedy nie potrzeba oddzielnego lustra, a hol zyskuje optycznie. Dzięki temu jest jaśniejszy i wydaje się większy. Do wyboru może być szafa z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi. Taką szafę można zaprojektować wedle potrzeb, umieścić w niej sporo półek bądź same drążki. Dzięki temu szafa odgrywa rolę domowej garderoby.
Jeśli w przedpokoju jest miejsce, to przyda się również szafka na buty. W zależności od dostępnej przestrzeni możemy wybrać szafkę poziomą albo pionową i wąską. Pozioma szafka na buty sprawdzi się również jako siedzisko.
Tapicerowane siedzisko zwiększy komfort ubierania, czy ściągania obuwia, natomiast panele tapicerowane dodadzą oryginalności i charakteru. Aktualnie jest to nowy trend wykończenia wejścia.